LAGJIA PASHTRIKU

OBJEKTI 1 ( 280 M2) VAR 1 - SHTEPIA LUKSOZE E

"LAGJES PASHTRIKU"

 

PERMBAJTJA E HPASIRAVE:
1. PERDHESA-------- 134 M2
1.1- QENDRIMI DITOR ( SALLONI)
1.2- KUZHINA DHE TRYEZARIJA
1.3- DHOMAE FJETJESA 
1.4- HAPSIRA PER NXEMJE QENDORE
1.5- SHPAJZI
1.6- BANJO
1.7- GARAZHA 
2. KATI 1..................146 M2
2.1- DHOMA GJUMI..... ( 4 DHOMA GJUMI )
2.2- BANJO ME GARDEROBER PER DHOME TE PRINDERVE
2.3- BANJO E PERGJITHSHME
3.3- TRE BALKONA.
TROLLI KA 320 M2
NE CMIMIN E DHENE HYJNE KETO PRODUKTE:
1. PARCELA NE EMER TE PRONARIT
2. OBJEKTI DERI ME CELSA NE DORE ME LEJE NDERTIMORE NE EMER TE BLERESIT.
3. OBORRI ( PUNOHET GJELBRIMI , PLLAKAT DHE GARADHI ). 

LAGJJA PASHTRIKU 

Lokacioni

Vizitorët

  Forca-ing
 rr.Mare Loncar nr.4

 Preshevë
 selim.ibrahimi@gmail.com

 Tel: +381 63 800 77 30
 

Na ndiqni

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© www.forcaprojekt.com - Të gjitha të drejtat e rezervuara

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now