Permbajtja:  

1.Qenderim Ditor

2.Kuzhine dhe tryezarai

3. Tri dhoma Gjumi

4.Banjo

Shtepi Individuale P

SKU: 364215376135191
$300.00Price
Color
  • Ojekti ka 140 m2

LAGJJA PASHTRIKU 

Lokacioni

Vizitorët

  Forca-ing
 rr.Mare Loncar nr.4

 Preshevë
 selim.ibrahimi@gmail.com

 Tel: +381 63 800 77 30
 

Na ndiqni

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© www.forcaprojekt.com - Të gjitha të drejtat e rezervuara

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now